Podružnice


Podružnica MOSTAR – Predsjednica  Ljubica Rajić
GRAD MOSTAR- IZBORNA JEDINICA GRADSKOG PODRUČJA 4. lokalni  izbori 2008. 

1.    RAJIĆ LJUBICA
2.    ZELJKO GOJKO
3.    BRLJEVIĆ SANELA
4.    KARLUŠIĆ JURE



GRAD MOSTAR- IZBORNA JEDINICA GRADSKOG PODRUČJA 5. lokalni  izbori 2008.


1.    VIDOVIĆ ČASLAV
2.    ANIČIĆ ANA
3.    ĆORIĆ JURE
4.    MARTINOVIĆ MLADEN-BELI
5.    ORLOVIĆ MARTINA


GRAD MOSTAR- IZBORNA JEDINICA GRADSKOG PODRUČJA 6. lokalni  izbori 2008.

1.    RADIĆ GORDAN-NUŠA
2.    KRVAVAC MARA
3.    ĆORIĆ IVAN-GUJA
4.    KALJUŽNY ALEKSANDAR-SAŠA
5.    ĆURČIĆ MAJDA


GRAD MOSTAR-GRADSKA IZBORNA JEDINICA lokalni  izbori 2008.

1.    ORLOVIĆ MLADEN
2.    KNEŽIĆ GORDANA
3.    BUCEK DR. IVAN
4.    MUSTAFA ŠEHMI
5.    BOBAN ANTONELA
6.    ZELENIKA MIROSLAV-ĆIRO
7.    DRINOVAC BOŠKO
8.    KNEZOVIĆ ANTONELA
9.    BARBARIĆ GOJKO
10.    KNEZOVIĆ IGOR
11.    JAKOVLJEVIĆ ANA-KALJUŽNY
12.    ANIĆ DAMIR-ŽUPAN

 

 

 

Podružnica ČITLUK – predsjednik Barbarić Pero-Pepi
OPĆINA ČITLUK – kandidat za NAČELNIKA lokalni izbori 2008.

PRIMORAC TOMISLAV


OPĆINA ČITLUK –kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    BARBARIĆ PERO-PEPI
2.    BAJKUŠA LUCA
3.    SELAK PERO
4.    SIVRIĆ ŽELJKO
5.    DUGANDŽIĆ SILVIJA
6.    MIŠIĆ JOZO
7.    PLANINIĆ RONALD-RONO
8.    BRADVICA MIRJANA
9.    ODAK DRAGAN
10.    VUČIĆ ŽELJKO
11.    PLANINIĆ ANA
12.    MARTINOVIĆ STIPE-ŠĆEPO
13.    DUGANDŽIĆ MARIJO-LUKASOVIĆ
14.    KREZO GORDANA
15.    SUŠAC FRANJO-ZUZA
16.    PRSKALO JOSIP
17.    ŠARAC IVANA
18.    PLANINIĆ DINKO
19.    PEHAR ANTONELA
20.    SULIĆ DRAGANA
21.    MRŠIĆ ZDRAVKO
22.    ODAK VINKO
23.    ĆORIĆ MARIJANA-MAJA
24.    ZUBAC ZORAN
25.    ODAK VIDA
26.    BARBARIĆ JAKIŠA
27.    GALIĆ ANA
28.    STOJIĆ JOZO






Podružnica ŠIROKI BRIJEG – predsjednik Velimir Hrkać – Velo Mandin
OPĆINA ŠIROKI BRIJEG kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    HRKAĆ VELIMIR-VELO
2.    PENAVIĆ IVA
3.    ŠARAVANJA IVICA





Podružnica BUSOVAČA – predsjednik Stipo Krišto
OPĆINA BUSOVAČA kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    KRIŠTO STIPO-TARZO
2.    JURIĆ ANĐELKA
3.    ŠANTIĆ SAŠA
4.    JURIĆ FRANO- JURE
5.    ŠANTIĆ NIKOLINA
6.    PULJIĆ ŽARKO-GUTO
7.    JEZILDŽIĆ DANIJEL-BADNJAK
8.    ČAKLJUŠIĆ NIKOLINA-NIKY
9.    PETROVIĆ LJUBAN
10.    BORKOVIĆ GORAN-BAĐA
11.    JEZILDŽIĆ MIRJANA
12.    KRIŠTO IVAN
13.    ČAVARA TOMISLAV
14.    LAŠTRO SPOMENKA
15.    LOVRIĆ MIRKO






Podružnica GRUDE – predsjednica Šimić Ljubica
OPĆINA GRUDE kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    ŠIMIĆ LJUBICA
2.    PEJIĆ VLADO
3.    NUIĆ JERKO
4.    SKOKO ANA





Podružnica KISELJAK – predsjednik Josip Boro
OPĆINA KISELJAK kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    BORO JOSIP
2.    JOZIĆ VESNA
3.    CVIJANOVIĆ ŽELJKO



Podružnica LIVNO – predsjednik Marko Ursa
OPĆINA LIVNO kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    MAMIĆ MLADEN-MLAĐO
2.    TOMIĆ DANIJELA
3.    POPOVIĆ ANTO
4.    BUDIŠA DANIJEL
5.    POPOVIĆ ANTONIJA
6.    MARIJAN IVAN-KIKEC
7.    KRIŽAN ROBERT
8.    MILOLOŽA MARIJANA
9.    TOTO IVAN-GARIŠA
10.    ĐAPIĆ STIPE-BIBER
11.    OJVAN JOSIPA
12.    PERIŠA GORAN-GORO
13.    BARAĆ IVAN
14.    TOMIĆ MARIJANA
15.    KOVAČ GABRIJEL
16.    KLIŠANIN PERO
17.    TOMIĆ IVANA
18.    POPOVIĆ JOSIP
19.    BANDOV TIHOMIR
20.    URSA MARITA






Podružnica LJUBUŠKI – predsjednik Nedjeljko Ereš-Škico
OPĆINA LJUBUŠKI kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.

1.    EREŠ NEDJELJKO-ŠKICO
2.    GADŽE ANAMARIJA
3.    MATIĆ IVAN
4.    BORAS MARTIN
5.    BEBEK JULIJANA
6.    LUBURIĆ IVAN
7.    MEDIĆ TANJA



Podružnica NOVI TRAVNIK – predsjednik Dragan Žličarić
OPĆINA NOVI TRAVNIK kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    KNEŽEVIĆ VLADO
2.    CVITANOVIĆ ZDENKA
3.    BRKAN ILIJA
4.    GRUBEŠIĆ IVICA
5.    IVOŠ SLAĐANA
6.    RAKO RUDOLF
7.    RAMLJAK KARMEL
8.    ADĐAIP ANKA
9.    RAMLJAK DARKO
10.    BANOVIĆ LJUBA





Podružnica POSUŠJE – predsjednik Mirko Širić
OPĆINA POSUŠJE kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    MILIČEVIĆ SLOBODAN-ŠUMAR
2.    ŠIRIĆ ANTONIJA
3.    ZLOPAŠA PAVO
4.    BEŠLIĆ NIKOLA
5.    MARAS MIRJANA
6.    GALIĆ VINKO
7.    PETRIČUŠIĆ VLADO
8.    LONČAR ZDRAVKA
9.    CRNOGORAC BRUNO




Podružnica RAMA – predsjednik Ivan Džolan
OPĆINA PROZOR-RAMA kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    DŽOLAN IVAN-LOVRETIĆ
2.    ĆURIĆ RUŽA
3.    LOVRIĆ FRANJO
4.    DŽOLAN DRAGICA



Podružnica TOMISLAVGRAD – predsjednica Ivanka Tadić
OPĆINA TOMISLAVGRAD kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    TADIĆ IVANKA
2.    KAPULICA IVICA-KAPA
3.    MAMIĆ MARIJA
4.    BELJAN IVAN





Podružnica TRAVNIK -  predsjednik Anđelko Ćurak
OPĆINA TRAVNIK kandidati za vijeće lokalni izbori 2008.


1.    BODUL ZVONKO
2.    ĆURAK BLAŽICA-BUŠIĆ
3.    BILJAKA VLADKO-ZLATAN
4.    DIDAK MARINKO
5.    MARJANOVIĆ DRAGICA
6.    ĆURAK ANDJELKO-ĆUKI
7.    LOVRINOVIĆ ŽIVKO-ŽILE
8.    POPOVIĆ SLAVICA
9.    STOJAK BORISLAV-KAŠUN




Podrožnica JAJCE – predsjednik Zvonimir Vrbanac

KOALICIJA  - HKDU-HDZ BiH-HDZ 1990 za načelnika  .
KOALICIJA -  HKDU-HDZ BiH-HDZ 1990 za vijeće lokalni izbori 2008.

Podružnica BUGOJNO – predsjednik Mladen Pavlović

KOALICIJA HKDU-HDZ BiH-HDZ 1990-HSS NHI za načelnika
KOALICIJA HKDU-HDZ BiH-HDZ 1990-HSS NHI za vijeće lokalni izbori 2008.

Podružnica GLAMOČ – predsjednik Anto Milošević

KOALICIJA HKDU-HDZ BiH-HDZ 1990 za načelnika
KOALICIJA HKDU-HDZ 1990 za vijeće lokalni izbori 2008.

Podružnica  Tuzla  -  predsjednik Romeo Knežević

KOALICIJA HKDU-NSRZB za vijeće lokalni izbori 2008.